Ders Programım gitara sıfırdan başlamış hobi olarak çalmak isteyen yada iyi bir temel eğitimle kendini geliştirmek isteyenler için düzenlenmiştir. (Pop, Rock, Funk, Blues) 

 

-Ders saati minimum 1 saat olmakla beraber, ödev kontrolü, konu yoğunluğu ve dersin algılanışına göre esnek tutulmaktadır.
2007'den beri eğitmenlik yapıyorum ve her yaş grubundan öğrencilerim oldu.

Dersler yeterince dolu ve yeterli geçecektir. Hem kendi bilgi ve birikimim üzerinden hemde belli başlı kitaplar üzerinden dersler işlenmektedir. Bu işin temeli teoriyle başlar ve bu teorik bilgileri gitara aktarabilmek önemlidir. İlk 1 ay kesinlikle teori üzerine yoğunlaşıp enstrumanınızı tanıma açısından ve neyi nasıl yaptığınızı anlamanız açısından ve size bu işin hem zorluklarını hemde sadece enstruman çalmak değil aslında bu işin bir matematikten farklı olmadığını göstermektir. Bir evin dayanıklılığı temelden geçiyorsa sizinde bu işi kavramanız teorik bilgiler ve bu bilgileri gitara uygulamalı derslerle olacaktır. Bu iş her zaman emek, çaba ve sabır ister. Size kısa yoldan bu işi öğreteceğini söyleyenler üzülerek söylüyorum ama maalesef yalan söylüyorlar. Enstruman çalmak gerçekten çalmayı istemekle olabilecek bir şey. Karşınıza çıkan ilk zorlukta pes etmiyorsanız o zaman iyi bir müzisyen olmak için adaysınız demektir.

Dersleri kendi evimde Kızıltoprakta (Bağdat Caddesi) veriyorum.(Ailemle yaşıyorum) 

Derslerin genel hali ; 

* Parmak Açma Egzersizleri 
* Sağ ve Sol El Teknikleri (Alternate picking, Legato, Bend, Vibrato, Tapping, Sweep Picking)
* Pena teknikleri ve tutuşu
* Majör ve Minör Gamlar 
* Notalar
* Armoni 
* Ritimler 
* Akorlar şeklinde olacaktır. 

  • Yanınızda bir arkadaşınızı getirdiğiniz takdirde Özel GRUP ders fiyatlarından da yararlanabilirsiniz.

  • Grup dersleri maksimum 2 kişiliktir.

Mutlaka blog sayfamıda okumanızı öneririm. Boş zaman buldukça yeni makaleler yazmaya çalışıyorum. Yeni gitara başlayacak arkadaşlar için tavsiyelerde bulunduğum makalemi okumanızı tavsiye ediyorum.

 

Daha detaylı sorularınız için beni arayabilirsiniz.

Müzikle kalın..

İstanbul - Kadıköy   I   0530 651 74 04  
  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon