Merhaba..
Günümüz şartlarında yoğun tempoda çalışmış olsak bile hobilerimizi veya eğitim sürecimizi ertelemeden hayatımıza devam edebiliriz. Birebir derslerim dışında öğrencilerimle derslerimi online olarak Zoom programı üzerinden de rahatlıkla işleyebiliyorum.
2007'den bu yana yüz yüze dersler dışında online olarak Dünya'nın birçok farklı ülkesinde bulunan öğrencilerime de gitar dersleri verdim ve vermeye devam ediyorum.
(Abd, Çin, Japonya, Dubai, İsrail, Katar, Kıbrıs, Almanya)

Derslerimi sadece kendi evimde, atölyemde yada online yapmaktayım.

Modern Müzik Akademisinden mezunum. İlk gitara 1997 yılında başladım ve o gün bugündür gitar çalıyorum ve ilk özel ders vermeye 2007'de Yamaha müzik okulunda başladım ve devamında çeşitli yerlerde eğitmenlik yaptım. 2010'dan bu yana tüm derslerimi kendi evimde veya online veriyorum. 2002 yılından beri profesyonel olarak da sahne alıyorum.

Ders Programım gitara sıfırdan başlamış hobi olarak çalmak isteyen yada iyi bir temel eğitimle kendini geliştirmek isteyenler için düzenlenmiştir. (Pop, Rock, Funk, Blues)

 

Ders saati minimum 1 saat olmakla beraber, ödev kontrolü, konu yoğunluğu ve dersin algılanışına göre esnek tutulmaktadır.
Dersler yeterince dolu ve yeterli geçecektir.

 

Herhangi bir yaş sınırım yok. Her yaşta öğrencim mevcut.
Özellikle 12 yaş altı öğrencilerim de ihtiyaç durumunda, eşim öğretmen olduğundan ondan destek alıyorum. Sadece eşim değil tabii ki yaş nedeni ile aileler ile de sürekli kontak halinde oluyoruz. Haftalık ders gidişatı yada çocuğun gidişatına göre de ders programına yön veriyorum. Çocukların odak süreleri biz büyüklere göre daha kısa olduğundan onları sıkmadan daha keyifli nasıl ders işlenir ise rotamızı ona göre çiziyoruz.

Derslerin genel hali ;

* Parmak Açma Egzersizleri
* Sağ ve Sol El Teknikleri (Alternate picking, Economy Picking, Legato, Bend, Vibrato, Tapping, Sweep Picking vs..)
* Pena Teknikleri ve Tutuşu
* Gamlar, Aralıklar ve Formülleri
* Armoni
* Nota Okuma ve Yazma
* Ritimler
* Tüm Akorlar ve Nasıl Oluştukları
* Modlar Nedir Ne İşe Yarar
* Triadlar
* CAGED Sistemi
* Solo Nasıl ve Neye Göre Atılır
* Akor Çevrimleri
* Chart Nasıl Yazılır
* Metronomla Nasıl Çalışılır ve Çalışma Teknikleri
* Efekt Pedalları Neler
* Ekipmanlar Hakkında Ön Bilgiler
ve daha bir çok konu..

Yüz yüze olan derslerimi Kadıköy Söğütlüçeşme'de ki atölyemde yada kendi evimde yapıyorum.
Yüz yüze olan Akustik ve Klasik Gitar derslerimi hem atölyem hem de evim de vermekteyim.
Elektro gitar derslerimi yalnızca evimde vermekteyim.

Ders işleyişi ve ödev sistemi nasıl oluyor?

Her hafta işlediğimiz konu ile alakalı ödev veriyorum. Ödevlerinizi hem jpeg yada pdf formatında hem de gerekirse size özel video çekerek veriyorum. Tüm işlediğimiz teorik bilgileri size jpeg yada pdf formatında gönderiyorum. Yani kalem kağıda not almayla vakit kaybetmeyeceksiniz. Ayrıca istediğiniz saat whatsapp üzerinden bana kafanıza takılan her şeyi sorabilirsiniz.

 

Dersler hakkında görüntülü görüşmek isteyebilirsiniz. Birbirimizi tanıma, neler yapabileceğimizi konuştuğumuz ve detaylı bilgi alabileceğiniz bir sohbet olacak. Sonra dilerseniz ders gün ve saatimizi belirler derslerimize başlarız.

Görüşmeye katılanlar görüşme sonunda ders almak zorunda değildir. Burada ki amaç tanışmak ve bilgi almaktır. İsteyen herkes katılabilir.

 

Dersleriniz süresince hayatınız boyunca kullanacağınız kaynakları da sizlerle paylaşacağım

 

Ödemeleri aylık anlaştığımız ders sayısına göre ilk dersten toplu olarak alıyorum.
1 aylık dersleri toplu olarak aldığımdan derslerinizin iptalinde geri ödeme yapmamaktayım. Ancak erteleyebilir ve dilediğiniz zaman tekrar iletişime geçip program yapabilirsiniz.

 

Hafta da 1 Saat Ayda Toplam 4 Ders Online ve Yüz Yüze Ders Ücretim : 800TL (1 ders 200TL)

İlerleyen haftalarda dersleriniz ödev kontrolü ve konu yoğunluğundan daha verimli geçebilmesi için haftalık 2 saat almanızı öneririm.

Sağlıklı ve Müzikle kalın..

Akorlar Kitabı
İstanbul - Kadıköy   I   0530 651 74 04  
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon
  • Whatsapp